O nas Zespół

Dyrekcja

Tomasz Kapturkiewicz
Dyrektor
tom@tck.pl

Dominika Dąbek
Zastępca Dyrektora TCK
dominika.d@tck.pl
 
Marcin Dąbek
Asystent Dyrektora, Galeria TCK
marcin@tck.pl

Artur Janus
Główny specjalista ds. imprez
artur@tck.pl

 

Biuro Obsługi

Anna Lesińska, Barbara Siedlik
biuroobslugi@tck.pl

Dział Imprez 

Sebastian Szafarz
Kierownik działu
sebastian@tck.pl

Magdalena Piątek
Specjalistka ds. promocji
m.piatek@tck.pl

Kamil Żurek
Grafik, instruktor ds. imprez
k.zurek@tck.pl

 

Dział finansowo-kadrowy

Klaudia Nytko
Główna księgowa
ksiegowosc@tck.pl

Dominika Zegar
Z-ca głównej księgowej
d.zegar@tck.pl

Anna Wierciak
Księgowa
a.wierciak@tck.pl
 
Anna Rygielska
Specjalistka ds. płac
kasa@tck.pl

Karolina Stawarz
Specjalistka ds. kadr
kadry@tck.pl

 

Dział Administracyjno-Techniczny

Mirosław Pilarski
Kierownik Działu
m.pilarski@tck.pl

Małgorzata Sikora
Referent
m.sikora@tck.pl

Maciej Zborowski
Akustyk, kierowca
maciek@tck.pl

Piotr Skorecki
Akustyk
p.skorecki@tck.pl

Gabriela Kwolek
Pracownik gospodarczy

Maria Świętochowska
Pracownik gospodarczy

Stanisław Węgrzyn
Technik konserwator

 

Plakatowanie

Anna Kizior
plakatowanie@tck.pl

 

Szkoła Muzyków Rockowych S.M.Rock

smrock@tck.pl

Agnieszka Kapustka (wokal)
Weronika Kukla (wokal)
Sławek Ramian (wokal)
Piotr Niedojadło (fortepian)
Łukasz Wełna (gitara)
Grzegorz Nosek (gitara basowa)
Sebastian Mnich (perkusja)

 

otwARTa Pracownia Plastyczna

Pracownia Sztuk Wizualnych

dr Anna Śliwińska
Joanna Kuca
Katarzyna Małek

 

otwARTa Pracownia Fotograficzna

Tomasz Sobczak
Paulina Michałek
Sławomir Długołęcki
oraz inni członkowie Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego

TCK
TCK
Rynek 5, 33-100 Tarnów

tel.+48 14 688 88 88
e-mail: tck@tck.pl
NIP: 8730019281, REGON: 000844896

Pn.-Pt. godz. 8.00-18.00
Sob. godz. 10.00-17.00

Kino Marzenie
Kino Marzenie
ul. Staszica 4, 33-100 Tarnów

tel. +48 14 688 88 85
e-mail: kino@tck.pl
Amfiteatr letni
Amfiteatr letni
ul. Kopernika 2, 33-100 Tarnów

tel.+48 14 688 88 88
e-mail: tck@tck.pl
Pasaż Odkryć
Pasaż Odkryć
ul. Rynek 4, 33-100 Tarnów

tel.+48 14 688 88 86
e-mail: biuro@pasazodkryc.pl
Dom Kultury Westerplatte
Dom Kultury Westerplatte
ul. Westerplatte 8a, 33-100 Tarnów

+48 14 696 51 00
e-mail: westerplatte@tck.pl
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Cookies.